65" LED SMART TV SONY KD65X82JAEP Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou VA
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă Smart
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2 x
Articol: KD65X82JAEP
Cod produs: 142364
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR HDR10
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tip panou VA
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W