75" LED SMART TV SONY KD75X82JAEP Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 75 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă Smart
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2 x
Articol: KD75X82JAEP
Cod produs: 142363
Preț Rate Ultra
0 %
Formate HDR HDR10
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tip panou IPS
Diagonala ecranului (inch) 75
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 31.6
Lățime (mm) 1686
Înălțime (mm) 969
Adâncime (mm) 72
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W