65" QLED SMART TV Toshiba 65QA5D63DG Negru 3840x2160 px | 24W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou QLED
Iluminarea de fundal DLED
Platformă software Android TV
Boxe încorporate 2x 12 W
USB Type-A 2 x
Articol: 65QA5D63DG
Cod produs: 145845
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QLED SMART TV
Tip panou QLED
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR Dolby Vision
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Boxe încorporate 24W