75" QLED SMART TV Samsung QE75QN800CUXUA Argintiu 7680x4320 px | 120 Hz | 50W | Tizen
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 75 "
Rezoluția Display-ului 7680x4320 8K UHD
Tip panou QLED
Iluminarea de fundal Mini LED
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Boxe încorporate 4x 5 W + 2x 15 W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: QE75QN800CUXUA
Cod produs: 202961
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QLED SMART TV
Rezoluția Display-ului 7680x4320
Tip panou QLED
Curbura ecranului Plat
Formate HDR Quantum HDR
Tehnologie Motion Enhancement Motion Plus
Diagonala ecranului (inch) 75
Iluminarea de fundal Mini LED
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2
Senzor de lumină ambientală Da
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ax
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x USB 2.0
Intrare antenă 1x (RF)
Sistem audio
Boxe încorporate 50W
Sistem Canale Audio 4.2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Subwoofer încorporat 2x 10 W
Design și Culoare
Culoare Argintiu
Design Rame Fără rama
Interfață de montare VESA 400x400
Clasa de eficiență energetică G
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 1668.3
Înălțime (mm) 1023.8
Adâncime (mm) 286.4
Greutate (kg) 43.7
Caracteristici de Bază
Model QE75QN800CUXUA
Produse similare
Ultra Union
5 ani garanție
Reduceri de până la -30%
alt-name
100" QLED SMART TV Samsung QE100QN80FUXUA Negru
3840x2160 px | 144 Hz | Tizen
Ultra Union
Reduceri de până la -30%
alt-name
75" LED SMART TV Samsung QE75QN900FUXUA Negru
7680x4320 px | 165 Hz | 70W | Tizen