85" QLED SMART TV Samsung QE85QN800CUXUA Argintiu 7680x4320 px | 120 Hz | 50W | Tizen
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 85 "
Rezoluția Display-ului 7680x4320 8K UHD
Tip panou QLED
Iluminarea de fundal Mini LED
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Boxe încorporate 4x 5 W + 2x 15 W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: QE85QN800CUXUA
Cod produs: 202964
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QLED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 85
Rezoluția Display-ului 7680x4320
Tip panou QLED
Curbura ecranului Plat
Formate HDR Quantum HDR
Tehnologie Motion Enhancement Motion Plus
Iluminarea de fundal Mini LED
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium Pro
Senzor de lumină ambientală Da
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ax
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x USB 2.0
Intrare antenă 1x (RF)
Bluetooth 5.2
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 50W
Sistem Canale Audio 4.2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Subwoofer încorporat 2x 10 W