77" OLED SMART TV LG OLED77C1RLA Alb 3840x2160 px | 120 Hz | 10W | webOS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 77 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Iluminarea de fundal OLED
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 3 x
Articol: OLED77C1RLA
Cod produs: 131634
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 77
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Formate HDR Cinema HDR
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/C/S2
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Da
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital
Boxe încorporate 10W
Subwoofer încorporat 2x 10 W