55" OLED SMART TV LG OLED55C1RLA Alb 3840x2160 px | 120 Hz | 10W | webOS
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 3 x
Articol: OLED55C1RLA
Cod produs: 130556
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR Cinema HDR
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/C/S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W
Subwoofer încorporat 2x 10 W