77" OLED SMART TV SONY XR77A80KAEP Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 30W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 77 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Iluminarea de fundal OLED
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 3x 10 W
USB Type-A 2 x
Articol: XR77A80KAEP
Cod produs: 147427
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 77
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Formate HDR Dolby Vision
Tehnologie Motion Enhancement Motionflow XR
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Platformă software Android TV
Tuner TV DVB-T2/C/S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Senzor de lumină ambientală Senzor de lumină
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
System on Chip (SoC)
Memorie internă(GB) 16
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x
Intrare antenă 1x (RF)
Intrare Video Compozit 1x AV
Bluetooth 4.2
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 30W
Sistem Canale Audio 3.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Subwoofer încorporat 2x 10 W