Laptop Gaming Acer Nitro V 16S AI ANV16S-41 Obsidian Black 16" | IPS | 180 Hz | 32 GB | 1 TB | AMD Ryzen 7 260 | NVIDIA GeForce RTX 5060 | 8 Gb GDDR7
În stoc În showroom
Culoare
Descriere scurtă:
Ecran 16" IPS 2560x1600
Tip procesor AMD Ryzen 7 260
Capacitate memorie 32Gb DDR5
Stocare 1TB SSD
Grafica GeForce RTX 5060 8Gb
Sistem de operare Linux eShell
Articol: NH.U03EU.006
Cod produs: 240964
Preț Rate Ultra
0 %
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici de Bază
Aplicare (Utilizare) Casă, Birou
Tip Laptop Gaming
Tip carcasă Laptop Classic
Material carcasă Aluminiu, Plastic
Sistem de Operare Fără SO
Nuanță culoare Obsidian Black
Culoare Negru
Model Nitro V 16S AI ANV16S-41
Memorie
Sloturi memorie 2x SO-DIMM
Capacitate max. Totală RAM 32GB
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Memoria RAM 32 GB
Număr Module Memori 2
Capacitate RAM pe slot 16GB
Display
Tip panou IPS
Rezoluția Display-ului 2560x1600
Rata de reîmprospătare 180 Hz
Luminozitate 300 cd/m2
Suprafață Display Anti-Strălucire
Diagonala ecranului (inch) 16
Aspect imagine 16:10
Procesor
Modelul procesorului AMD Ryzen
Numar Nuclee 8x Nuclee
Nume-cod Procesor AMD Ryzen 7
Numar thread-uri 16x Threads
Memorie Cache (L3) 16 MB
Model/Număr Procesor AMD Ryzen 7 260
Frecvența procesor (GHz) 3.8
Frecvența Turbo (GHz) 5.1
Interfețe/Porturi
RJ45-LAN 1x
USB 3.x Type-A 3x USB 3.2
USB4 Type-C 1x USB4
HDMI 1x HDMI 2.1
Conectori audio 1x 3.5mm Căști/Microfon
Conectivitate Rețea
Controler Wi-Fi 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x
Rețea Ethernet 1 x Gigabit Ethernet
Bluetooth 5.3
Caracteristici suplimentare
Card Reader MicroSD
Tastatură (încorporată) Tastatură Gaming numerică cu iluminare RGB, En/Ru
Boxe încorporate 2x speaker system
Cameră Web 720p HD
Microfon încorporat Microfoane duale
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 2.1
Lățime (cm) 35.8
Adâncime (cm) 26.4
Înălțime (cm) 2
Baterie de alimentare
Tip de baterie Litium-Ion
Baterie 76 Wh
Grafică și Audio
Grafică Integrată AMD Radeon Graphics
Grafică Discretă Da
Model GPU NVIDIA GeForce RTX 5060
Memorie Video 8 Gb GDDR7
Dispozitive de stocare
Capacitate stocare 1 TB
Tip Stocare #1 SSD M.2 2280 PCIe NVMe
Capacitate stocare #1 (GB) 1024
Tip Stocare #2 SSD M.2 2280 PCIe NVMe
Accesorii incluse
Adaptor de alimentare 135W AC adapter