Laptop Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10R Luna Grey 14" | OLED | 16 GB | 1 TB | Intel Core 5 210H
În stoc În showroom
Culoare
Descriere scurtă:
Ecran 14" OLED 1920x1200
Tip procesor Intel Core 5 210H
Capacitate memorie 16Gb DDR5
Stocare 1Tb SSD
Grafica Intel Graphics
Sistem de operare Fără SO
Articol: 83J00019RK
Cod produs: 235361
Preț Rate Ultra
0 %
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici de Bază
Aplicare (Utilizare) Casă, Birou
Tip Laptop
Sistem de Operare Fără SO
Tip carcasă Laptop Classic
Material carcasă Aluminiu
Nuanță culoare Luna Grey
Culoare Gri
Model IdeaPad Slim 5 14IRH10R
Memorie
Sloturi memorie 2x SO-DIMM
Capacitate max. Totală RAM 32GB
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Memoria RAM 16 GB
Frecvență memorie 5600 MHz
Număr Module Memori 2
Capacitate RAM pe slot 16GB
Display
Rezoluția Display-ului 1920x1200
Luminozitate 400 cd/m2
Tip panou OLED
Diagonala ecranului (inch) 14
Suprafață Display Lucios
Aspect imagine 16:10
Procesor
Numar Nuclee 8x Nuclee
Nume-cod Procesor Raptor Lake
Frecvența Turbo (GHz) 4.8
Modelul procesorului Intel Core 5
Model/Număr Procesor Intel Core 5 210H
Frecvența procesor (GHz) 3.6
Numar thread-uri 12x Threads
Memorie Cache (L3) 12 MB
Conectivitate Rețea
Controler Wi-Fi 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x
Bluetooth 5.2
Caracteristici suplimentare
Card Reader MicroSD
Tastatură (încorporată) Non-backlit keyboard, En/Ru
Boxe încorporate 2x speaker system
Cameră Web 1080p FHD IR
Microfon încorporat Microfoane duale
Baterie de alimentare
Tip de baterie Litium-Ion
Baterie 60 Wh
Interfețe/Porturi
HDMI 1x HDMI 1.4
USB 3.x Type-A 2x USB 3.2
USB Type-C 2x USB 3.2
Conectori audio 1x 3.5mm Căști/Microfon
Dispozitive de stocare
Capacitate stocare 1 TB
Tip Stocare #1 SSD M.2 2242 PCIe NVMe
Capacitate stocare #1 (GB) 1024
Tip Stocare #2 SSD M.2 2280 PCIe NVMe
Grafică și Audio
Grafică Integrată Intel Graphics
Dimensiuni și Greutate
Lățime (cm) 31.3
Adâncime (cm) 22.2
Înălțime (cm) 1.7
Greutate (kg) 1.39
Accesorii incluse
Adaptor de alimentare Type-C 65W AC Adapter