48" OLED SMART TV LG OLED48A26LA Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | webOS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 48 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Iluminarea de fundal OLED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2 x
Articol: OLED48A26LA
Cod produs: 144562
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 48
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10 Pro
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Adâncime culori 10 bits
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital
Boxe încorporate 10W