55" OLED SMART TV LG OLED55A26LA Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | webOS
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Iluminarea de fundal OLED
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 3 x
Articol: OLED55A26LA
Cod produs: 143966
Preț Rate Ultra
0 %
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital
Boxe încorporate 10W
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/C/S2
HDMI CEC Da
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 3x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Design și Culoare
Design Rame Rama Subțire
Interfață de montare VESA 300x200
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică G
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 1228
Înălțime (mm) 708
Adâncime (mm) 45.9
Greutate (kg) 14.3
Caracteristici de Bază
Model OLED55A26LA
Display
Tip OLED SMART TV
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR HDR10 Pro
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz