65" OLED SMART TV LG OLED65A26LA Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | webOS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2 x
Articol: OLED65A26LA
Cod produs: 143968
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR Cinema HDR
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Adâncime culori 10 bits
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital
Boxe încorporate 10W