48" OLED SMART TV LG OLED48CXRLA Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 10W | webOS
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 48 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Iluminarea de fundal OLED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: OLED48CXRLA
Cod produs: 126526
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 48
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Formate HDR Dolby Vision
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/C/S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
DLNA Da
Tehnologia Adaptive Sync NVIDIA G-SYNC Compatible
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Da
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x USB 2.0
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Intrări Video Component Da, RCA
Intrare Video Compozit 1x RCA
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 14.9
Lățime (mm) 1071
Adâncime (mm) 46.9
Înălțime (mm) 618
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Surround
Boxe încorporate 10W
Subwoofer încorporat 2x 10 W