55" OLED SMART TV LG OLED55CXRLA Negru 3840x2160 px | 100 Hz | 10W | webOS
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 2x 20 W
USB Type-A 3 x
Articol: OLED55CXRLA
Cod produs: 118357
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR Cinema HDR
Rata maximă de reîmprospătare 100 Hz
Tuner TV DVB-T2/C/S2
DLNA Da
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Da
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 23
Lățime (mm) 1228
Înălțime (mm) 706
Adâncime (mm) 46.9
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W
Subwoofer încorporat 2x 10 W