50" LED SMART TV LG 50UT81006LA Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | webOS
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 50 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: 50UT81006LA
Cod produs: 217037
Preț Rate Ultra
0 %
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10 Pro
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tip panou IPS
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 12.1
Lățime (mm) 1121
Înălțime (mm) 651
Adâncime (mm) 57.1
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 CH
Suport pentru modul de sunet surround AI Sound Pro
Boxe încorporate 10W