65" LED SMART TV LG 65UT81006LA Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | webOS
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: 65UT81006LA
Cod produs: 217035
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR HDR10 Pro
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tip panou IPS
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 CH
Suport pentru modul de sunet surround AI Sound Pro
Boxe încorporate 10W