55" LED SMART TV LG 55UT81006LA Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | webOS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: 55UT81006LA
Cod produs: 217036
Preț Rate Ultra
0 %
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 CH
Suport pentru modul de sunet surround AI Sound Pro
Boxe încorporate 10W
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
Tehnologia Adaptive Sync LG Sound Sync
HDMI CEC Da
Asistent vocal Asistent Google, Amazon Alexa
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 3x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 2x USB 2.0
Intrare antenă Da
Bluetooth 5.1
Ieșire Audio Optică Da
Design și Culoare
Interfață de montare VESA 300x300
Culoare Negru
Clasa de eficiență energetică G
Caracteristici de Bază
Model 55UT81006LA
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR HDR10 Pro
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz