50" LED SMART TV SONY KD50X75WLPAEP Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 20W | Google TV
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 50 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal Direct LED
Telecomandă Smart
Platformă software Google TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x
Articol: 50X75WLPAEP
Cod produs: 209314
Preț Rate Ultra
0 %
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 12.1
Adâncime (mm) 70
Lățime (mm) 1126
Înălțime (mm) 653
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Google TV
Tuner TV DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Senzor de lumină ambientală Senzor de lumină
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
System on Chip (SoC)
Memorie internă(GB) 16
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 2x
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Intrare Video Compozit 1x AV
Bluetooth 4.2
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 20W