75" LED SMART TV SONY KD75X75WLPAEP Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 10W | Google TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 75 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal Direct LED
Telecomandă Smart
Platformă software Google TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x
Articol: 75X75WLPAEP
Cod produs: 209312
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Formate HDR HDR10
Tehnologie Motion Enhancement Motionflow XR
Diagonala ecranului (inch) 75
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Google TV
Tuner TV DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Senzor de lumină ambientală Senzor de lumină
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
System on Chip (SoC)
Memorie internă(GB) 16
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 2x
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Intrare Video Compozit 1x AV
Bluetooth 4.2
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W
Design și Culoare
Interfață de montare VESA 300x300
Culoare Negru
Clasa de eficiență energetică F
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 1686
Înălțime (mm) 969
Adâncime (mm) 72
Greutate (kg) 30.4
Caracteristici de Bază
Model KD75X75WLPAEP
Produse similare
Ultra Union
Ultra Weekend
alt-name
75" LED SMART TV SONY K75S35B Negru
3840x2160 px | 50 Hz | 10W | Google TV
Ultra Union
Ultra Weekend
alt-name
55" LED SMART TV SONY K55XR55B Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 40W | Google TV