55" LED SMART TV SONY KD55X75WLPAEP Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Google TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal Direct LED
Telecomandă Smart
Platformă software Google TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x
Articol: 55X75WLPAEP
Cod produs: 209313
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR HDR10
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tehnologie Motion Enhancement Motionflow XR
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 15.3
Adâncime (mm) 71
Lățime (mm) 1243
Înălțime (mm) 721
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Google TV
Tuner TV DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Senzor de lumină ambientală Senzor de lumină
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
System on Chip (SoC)
Memorie internă(GB) 16
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 2x
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Intrare Video Compozit 1x AV
Bluetooth 4.2
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W