50" LED SMART TV SONY KD50X80KAEP Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Android TV
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 50 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou VA
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă Smart
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x
Articol: KD50X80KAEP
Cod produs: 204252
Preț Rate Ultra
0 %
Formate HDR HDR10
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tehnologie Motion Enhancement Motionflow XR
Tip panou VA
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Audio
Boxe încorporate 10W