65" LED SMART TV SONY KD65X80KAEP Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal DLED
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2 x
Articol: KD65X80KAEP
Cod produs: 147421
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR HDR10
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tip panou IPS
Tehnologie Motion Enhancement Motionflow XR
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W