55" LED SMART TV SONY KD55X80KAEP Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Android TV
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă Smart
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2 x
Articol: KD55X80KAEP
Cod produs: 144446
Preț Rate Ultra
0 %
Formate HDR HDR10
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tip panou IPS
Tehnologie Motion Enhancement Motionflow XR
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Audio
Boxe încorporate 10W
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Android TV
Tuner TV DVB-T2/C/S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
System on Chip (SoC)
GPU Mali-G52
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x
Intrare antenă 1x (RF)
Ieșire Audio Optică Da
Design și Culoare
Design Rame Rama Subțire
Interfață de montare VESA 300x300
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică G
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 1233
Greutate (kg) 15.9
Înălțime (mm) 713
Adâncime (mm) 72
Caracteristici de Bază
Model KD55X80KAEP
Produse similare
Ultra Union
Ultra Weekend
alt-name
65" LED SMART TV SONY 65S35 Negru
3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Google TV
Ultra Union
Ultra Weekend
alt-name
65" LED SMART TV SONY 65X85LAEP Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 10W | Android TV