50" LED SMART TV Toshiba 50UA5D63DG Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Android TV
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 50 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal DLED
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: 50UA5D63DG
Cod produs: 200668
Preț Rate Ultra
0 %
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Formate HDR Dolby Vision
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Viteză de procesare TPQ 2200
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Audio
Boxe încorporate 10W