55" LED SMART TV Toshiba 55UA5D63DG Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal DLED
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: 55UA5D63DG
Cod produs: 200669
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR Dolby Vision
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Viteză de procesare TPQ 2200
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Audio
Boxe încorporate 10W