70" LED SMART TV Toshiba 70UA5D63DG Negru 3840x2160 px | 24W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 70 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă
Platformă software Android TV
Boxe încorporate 2x 12 W
USB Type-A 2x
Clasa energetica HDR G
Articol: 70UA5D63DG
Cod produs: 209351
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 70
Curbura ecranului Plat
Formate HDR Ultra HD
Viteză de procesare TPQ 2200
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Caracteristici
Telecomandă Da
Platformă software Android TV
Tuner TV DVB-T2/C/S2
HDMI CEC Da
Asistent vocal Asistent Google
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 24
Lățime (mm) 1575
Înălțime (mm) 881
Adâncime (mm) 72
Terminal de conectivitate
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x
Intrări HDMI 3x HDMI 2.0
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Conector căști audio Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Sistem audio
Boxe încorporate 24W