55" QLED SMART TV Samsung QE55Q80DAUXUA Argintiu 3840x2160 px | 120 Hz | 40W | Tizen
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal QLED
Telecomandă SolarCell Remote
Platformă software Tizen 8.0
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 40W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: QE55Q80DAUXUA
Cod produs: 220907
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QLED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Formate HDR HDR10+
Diagonala ecranului (inch) 55
Tip panou IPS
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator
Iluminarea de fundal QLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Caracteristici
Telecomandă SolarCell Remote
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Google Assistant, Alexa,Bixby
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium Pro
Senzor de lumină ambientală Eco Sensor
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 2x USB 2.0
Intrare antenă 1x RF / 2x Satellite
Bluetooth 5.2
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 40W
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Design și Culoare
Culoare Argintiu
Design Rame Rama Subțire
Interfață de montare VESA 200x200
Clasa de eficiență energetică F
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 17.1
Lățime (mm) 1227.6
Înălțime (mm) 706.2
Adâncime (mm) 47.2
Caracteristici de Bază
Model QE55Q80DAUXUA
Produse similare
Ultra Union
Reduceri de până la -30%