55" OLED SMART TV Samsung QE55S90FAEXUA Negru 3840x2160 px | 144 Hz | 40W | Tizen
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Telecomandă
Platformă software Tizen
Wi-Fi
Boxe încorporate 40W
USB Type-A 2x
Articol: QE55S90FAEXUA
Cod produs: 237216
Preț Rate Ultra
0 %
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10+
Diagonala ecranului (inch) 55
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 144 Hz
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.1 CH
Boxe încorporate 40W
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Caracteristici
Platformă software Tizen
Telecomandă Da
Tuner TV DVB-T2/C/S2
HDMI CEC Da
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium Pro
Asistent vocal Bixby
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ax
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x
Intrare antenă 1x (RF)
Bluetooth 5.2
Ieșire Audio Optică Da
Design și Culoare
Design Rame Fără rama
Interfață de montare VESA 300x200
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS, Metal
Clasa de eficiență energetică A
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 1225.4
Înălțime (mm) 708.6
Adâncime (mm) 39.9
Greutate (kg) 14.6
Caracteristici de Bază
Model QE55S90FAEXUA
Produse similare
Ultra Union
Reduceri de până la -30%