75" QLED SMART TV Samsung QE75Q80DAUXUA Argintiu 3840x2160 px | 120 Hz | 40W | Tizen
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 75 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal QLED
Telecomandă SolarCell Remote
Platformă software Tizen 8.0
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W + 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: QE75Q80DAUXUA
Cod produs: 220910
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QLED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Formate HDR HDR10+
Tip panou IPS
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator
Diagonala ecranului (inch) 75
Iluminarea de fundal QLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Caracteristici
Telecomandă SolarCell Remote
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Google Assistant, Alexa,Bixby
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium Pro
Senzor de lumină ambientală Eco Sensor
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 32.7
Lățime (mm) 1670
Înălțime (mm) 958.3
Adâncime (mm) 47.1
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 2x USB 2.0
Intrare antenă 1x RF / 2x Satellite
Bluetooth 5.2
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 40W