55" OLED SMART TV LG OLED55C36LC Negru 3840x2160 px | 100 Hz | 10W | webOS
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Iluminarea de fundal OLED
Telecomandă
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: OLED55C36LC
Cod produs: 206400
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR HDR10
Rata maximă de reîmprospătare 100 Hz
Tuner TV DVB-T2/C/S2
Asistent vocal Alexa
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync
HDMI CEC Da
Dimensiuni și Greutate
Înălțime (mm) 703
Lățime (mm) 1222
Adâncime (mm) 45.1
Greutate (kg) 14.1
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x USB 2.0
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W
Subwoofer încorporat 2x 10 W