77" OLED SMART TV LG OLED77C36LC Negru 3840x2160 px | 100 Hz | 10W | webOS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 77 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Iluminarea de fundal OLED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: OLED77C36LC
Cod produs: 206396
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 77
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10
Rata maximă de reîmprospătare 100 Hz
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/C/S2
Asistent vocal Alexa
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync
HDMI CEC Da
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 23.5
Lățime (mm) 1711
Înălțime (mm) 982
Adâncime (mm) 47.1
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x USB 2.0
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W
Subwoofer încorporat 2x 10 W