55" OLED SMART TV LG OLED55G26LA Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 40W | webOS
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Iluminarea de fundal OLED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 4x 10 W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: OLED55G26LA
Cod produs: 148469
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR Dolby Vision
Tehnologie Motion Enhancement Motion Pro
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/C/S2
DLNA Da
Tehnologia Adaptive Sync NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Da
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x USB 2.0
Intrare antenă 1x (RF)
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 40W
Sistem Canale Audio 4.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Subwoofer încorporat 2x 10 W