65" OLED SMART TV LG OLED65G26LA Argintiu 3840x2160 px | 120 Hz | 40W | webOS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 4x 10 W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: OLED65G26LA
Cod produs: 148477
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR Dolby Vision
Tehnologie Motion Enhancement Motion Pro
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/C/S2
DLNA Da
Tehnologia Adaptive Sync NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Da
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x USB 2.0
Intrare antenă 1x (RF)
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 40W
Sistem Canale Audio 4.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Subwoofer încorporat 2x 10 W
Design și Culoare
Culoare Argintiu
Design Rame Rama Subțire
Interfață de montare VESA 300x300
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică G
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 1440.1
Înălțime (mm) 820.4
Adâncime (mm) 25.4
Greutate (kg) 22.82
Caracteristici de Bază
Model OLED65G26LA
Produse similare
Ultra Union
Certificat Cadou
alt-name
77" OLED SMART TV LG OLED77C54LA Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 40W | webOS