83" OLED SMART TV Samsung QE83S90FAEXUA Negru 3840x2160 px | 144 Hz | 40W | Tizen
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 83 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Telecomandă
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 40W
USB Type-A 2x
Articol: QE83S90FAEXUA
Cod produs: 240536
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10+
Rata maximă de reîmprospătare 144 Hz
Tip panou OLED
Diagonala ecranului (inch) 83
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.1 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 40W
Caracteristici
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2
HDMI CEC Da
Asistent vocal Bixby
Telecomandă Da
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium Pro
Senzor de lumină ambientală Eco Sensor
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x
Intrare antenă Da
Bluetooth 5.3
Design și Culoare
Design Rame Fără ramă
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS, Metal
Clasa energetică A+
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 1851
Înălțime (mm) 1062.8
Adâncime (mm) 44.9
Greutate (kg) 37.6
Caracteristici de Bază
Model QE83S90FAEXUA
Produse similare
Ultra Union
Reduceri de până la -30%