55" OLED SMART TV LG OLED55C24LA Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 10W | webOS
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 3 x
Articol: OLED55C24LA
Cod produs: 143967
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR Cinema HDR
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/C/S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
DLNA Da
Tehnologia Adaptive Sync NVIDIA G-SYNC Compatible
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Da
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 12.7
Înălțime (mm) 703
Lățime (mm) 1222
Adâncime (mm) 45.1
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W
Subwoofer încorporat 2x 10 W