77" OLED SMART TV LG OLED77C24LA Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 10W | webOS
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 77 "
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 3 x
Articol: OLED77C24LA
Cod produs: 143970
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 77
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Formate HDR Cinema HDR
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/C/S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
DLNA Da
Tehnologia Adaptive Sync NVIDIA G-SYNC Compatible
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Da
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 20.8
Lățime (mm) 1711
Înălțime (mm) 982
Adâncime (mm) 47.1
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital
Boxe încorporate 10W
Subwoofer încorporat 2x 10 W
Design și Culoare
Design Rame Rama Subțire
Interfață de montare VESA 300x200
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică F
Caracteristici de Bază
Model OLED77C24LA
Produse similare
Ultra Union
Certificat Cadou
alt-name
100" QNED SMART TV LG 100QNED86A6 Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 40W | webOS
Ultra Union
Certificat Cadou
alt-name
77" OLED SMART TV LG OLED77G45LW Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 60W | webOS