55" OLED SMART TV SONY XR55A75KAEP Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 10W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Iluminarea de fundal OLED
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 20 W
USB Type-A 2 x
Articol: XR55A75KAEP
Cod produs: 147426
Preț Rate Ultra
0 %
  • Condițiile ofertei publice
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x
Intrare antenă 1x (RF)
Intrare Video Compozit 1x AV
Bluetooth 4.2
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W
Subwoofer încorporat 2x 10 W
Design și Culoare
Design Rame Rama Subțire
Interfață de montare VESA 300x300
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică G
Caracteristici de Bază
Model XR55A75KAEP
Display
Tip OLED SMART TV
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR Dolby Vision
Tehnologie Motion Enhancement Motionflow XR
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz