65" OLED SMART TV SONY XR65A75KAEP Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 10W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Iluminarea de fundal OLED
Telecomandă Smart
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 20 W
USB Type-A 2 x
Articol: XR65A75KAEP
Cod produs: 144842
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR Dolby Vision
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Android TV
Tuner TV DVB-T2/C/S2
DLNA Da
HDMI CEC Da
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
System on Chip (SoC)
Memorie internă(GB) 16
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x
Intrare antenă 1x (RF)
Intrare Video Compozit 1x AV
Bluetooth 4.2
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Subwoofer încorporat 2x 5 W
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Audio
Boxe încorporate 10W