55" OLED SMART TV Toshiba 55XA9D63DG Negru 3840x2160 px | 24W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 12 W
USB Type-A 2 x
Articol: 55XA9D63DG
Cod produs: 145846
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR Dolby Vision
Viteză de procesare TPQ 3200
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Adâncime culori 10 bits
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Boxe încorporate 24W