65" OLED SMART TV Toshiba 65XA9D63DG Negru 3840x2160 px | 24W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Iluminarea de fundal DLED
Platformă software Android TV
Boxe încorporate 2x 12 W
USB Type-A 2x
Articol: 65XA9D63DG
Cod produs: 203664
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR Dolby Vision
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Caracteristici
Platformă software Android TV
Tuner TV DVB-T2/C/S2
HDMI CEC Da
Asistent vocal Asistent Google
Terminal de conectivitate
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 2x
Intrare antenă Da
Intrări HDMI 3x HDMI 2.1
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 n
Sistem audio
Boxe încorporate 24W