65" MiniLED SMART TV LG 65QNED966PA Negru 7680x4320 px | 60 Hz | 40W | webOS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 7680x4320 8K UHD
Tip panou NanoCell
Iluminarea de fundal Mini LED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 4x 10 W
USB Type-A 3 x
Articol: 65QNED966PA
Cod produs: 136276
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip MiniLED SMART TV
Rezoluția Display-ului 7680x4320
Tip panou NanoCell
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR Cinema HDR
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Iluminarea de fundal Mini LED
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/C/S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 40W
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital
Subwoofer încorporat 2x 10 W
Design și Culoare
Design Rame Fără rama
Interfață de montare VESA 400x400
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică G
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 1444
Înălțime (mm) 827
Adâncime (mm) 28.9
Greutate (kg) 28
Caracteristici de Bază
Model 65QNED966PA
Produse similare
Ultra Union
Certificat Cadou
alt-name
77" OLED SMART TV LG OLED77C54LA Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 40W | webOS