75" LED SMART TV LG 75QNED966PA Negru 7680x4320 px | 60 Hz | 10W | webOS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 75 "
Rezoluția Display-ului 7680x4320 8K UHD
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal Mini LED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 3 x
Articol: 75QNED966PA
Cod produs: 137695
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Rezoluția Display-ului 7680x4320
Curbura ecranului Plat
Formate HDR Cinema HDR
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tip panou IPS
Diagonala ecranului (inch) 75
Iluminarea de fundal Mini LED
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/C/S2
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Da
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital
Boxe încorporate 10W
Subwoofer încorporat 2x 10 W
Design și Culoare
Design Rame 3-Laturi fără ramă
Interfață de montare VESA 400x400
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 166.5
Înălțime (mm) 103.2
Adâncime (mm) 40.5
Greutate (kg) 40.8
Caracteristici de Bază
Model 75QNED966PA
Produse similare
Ultra Union
Certificat Cadou
alt-name
100" QNED SMART TV LG 100QNED86A6 Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 40W | webOS
Ultra Union
Certificat Cadou
alt-name
77" OLED SMART TV LG OLED77G45LW Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 60W | webOS