43" QLED SMART TV Samsung QE43LS03BAUXUA Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Tizen
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 43 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou VA
Iluminarea de fundal QLED
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: QE43LS03BAUXUA
Cod produs: 146151
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QLED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Formate HDR HDR10+
Diagonala ecranului (inch) 43
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Viteză de procesare PQI 3000
Tip panou VA
Iluminarea de fundal QLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital Plus
Boxe încorporate 10W
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
DLNA Da
HDMI CEC Da
Asistent vocal Da
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x USB 2.0
Intrare antenă 1x (RF)
Bluetooth 5.2
Ieșire Audio Optică Da
Design și Culoare
Design Rame Rama Subțire
Interfață de montare VESA 200x200
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică B
Dimensiuni și Greutate
Înălțime (mm) 558.8
Lățime (mm) 970.2
Adâncime (mm) 25.4
Greutate (kg) 8.62
Caracteristici de Bază
Model QE43LS03BAUXUA
Produse similare
Ultra Union
Reduceri de până la -30%