55" QLED SMART TV Samsung QE55LS03BAUXUA Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 40W | Tizen
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou QLED
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W + 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: QE55LS03BAUXUA
Cod produs: 204896
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QLED SMART TV
Tip panou QLED
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR Quantum HDR
Viteză de procesare PQI 3000
Tehnologie Motion Enhancement Motion Plus
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Iluminarea de fundal DLED
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
DLNA Da
HDMI CEC Da
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium Pro
Senzor de lumină ambientală Eco Sensor
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x USB 2.0
Intrare antenă 1x (RF)
Bluetooth 5.2
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 40W
Sistem Canale Audio 2.0.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital Plus
Design și Culoare
Design Rame Rama
Interfață de montare VESA 200x200
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică B
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 1236.9
Înălțime (mm) 744.2
Adâncime (mm) 228.6
Greutate (kg) 17.2
Caracteristici de Bază
Model QE55LS03BAUXUA
Produse similare
Ultra Union
Reduceri de până la -30%