65" OLED SMART TV Samsung QE65LS03BAUXUA Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 40W | Tizen
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou QLED
Telecomandă Telecomanda Radio
Platformă software Tizen
Wi-Fi
Boxe încorporate 40W
USB Type-A 2x
Articol: QE65LS03BAUXUA
Cod produs: 206821
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Tip panou QLED
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR HDR10+
Tehnologie Motion Enhancement Motion Plus
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Caracteristici
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2
Telecomandă Telecomanda Radio
HDMI CEC Da
Asistent vocal Asistent Google
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 22.4
Lățime (mm) 1456.8
Înălțime (mm) 831.9
Adâncime (mm) 24.9
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ax
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x
Intrare antenă Da
Bluetooth 5.2
Sistem audio
Boxe încorporate 40W