48" OLED SMART TV LG OLED48C46LA Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 40W | webOS
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 48 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Telecomandă
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 aс
Boxe încorporate 40W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: OLED48C46LA
Cod produs: 217012
Preț Rate Ultra
0 %
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici
Telecomandă Da
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
Tehnologia Adaptive Sync NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Compatible
HDMI CEC Da
Asistent vocal Asistent Google, Amazon Alexa
Dimensiuni și Greutate
Înălțime (mm) 620
Greutate (kg) 14.9
Lățime (mm) 1071
Adâncime (mm) 46.9
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 3x USB 2.0
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Bluetooth 5.1
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 40W
Subwoofer încorporat 1x 20 W
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Design și Culoare
Design Rame Rama
Interfață de montare VESA 300x200
Culoare Negru
Clasa energetică G
Caracteristici de Bază
Model OLED48C46LA
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz