83" OLED SMART TV LG OLED83C46LA Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 40W | webOS
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 83 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Telecomandă
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 40W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: OLED83C46LA
Cod produs: 217006
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 83
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Da
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
Tehnologia Adaptive Sync NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Compatible
HDMI CEC Da
Asistent vocal Da
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 3x USB 2.0
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Bluetooth 5.1
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 40W
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Design și Culoare
Design Rame Fără rama
Interfață de montare VESA 400x400
Culoare Negru
Clasa energetică G
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 1851
Înălțime (mm) 1062
Adâncime (mm) 55.3
Greutate (kg) 32.3
Caracteristici de Bază
Model OLED83C46LA
Produse similare
Ultra Union
Certificat Cadou
alt-name
83" OLED SMART TV LG OLED83C54LA Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 40W | webOS
Ultra Union
Certificat Cadou
alt-name
77" OLED SMART TV LG OLED77G45LW Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 60W | webOS