55" OLED SMART TV LG OLED55C46LA Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 40W | webOS
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Telecomandă
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 aс
Boxe încorporate 40W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: OLED55C46LA
Cod produs: 217010
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR HDR10
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Da
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
Tehnologia Adaptive Sync NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Compatible
HDMI CEC Da
Asistent vocal Da
Dimensiuni și Greutate
Înălțime (mm) 703
Lățime (mm) 1222
Adâncime (mm) 45.1
Greutate (kg) 14.1
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 3x USB 2.0
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Bluetooth 5.1
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 40W
Subwoofer încorporat 1x 20 W