Casier

Vă invităm să lucrați ca casier în magazinul de electrocasnice ULTRA.

Pentru noi, nu este importantă experiența de muncă, pentru că te vom învăța totul!

Asta va fi inclus în atribuții:

  • Efectuarea tranzacțiilor în numerar;
  • Primirea și predarea banilor către client;
  • Lucrul cu carduri de plastic.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Dorința de a învăța o profesie nouă;
  • Să fie o persoană responsabilă și onestă.

Condiții:

  • Program de lucru: 5/2 , 8 ore de lucru, programul este variabil;
  • Plata orelor suplimentare;
  • Posibilitatea de a cumpăra gadgeturi la un preț special și în rate.

Despre job

  • Orașul:
    Chisinău
  • Educaţie:
    Nu contează
  • Experienţă:
    de la 1 an
  • Program de lucru:
    flexibil
  • Adresa noastrâ
    Chișinău, str. Columna 170

Detalii